Team 

 
                       
Annemiek de Bont            
Directeur 
(ma t/m vrij)
a.debont@kindante.nl
    
Desiree Offermans-van Diest
Coördinator SchoolOndersteuningsTeam (SOT)           
(ma, do en 1 dag wisselend)
d.offermans@kindante.nl

               

Daniëlle Vullings 
Leerkracht groep 1/2 a 
d.vullings@kindante.nl

Ankie Schiepers
Leerkracht groep 1/2 a
(di, woe en do)
Coördinator onderbouw 
a.schiepers@kindante.nl

 

Lynn Roumen
Leerkracht groep 1/2 b
(ma t/m vrij)
tevens schoolcontactpersoon
l.roumen@kindante.nl

Anouk Reijnders
Leerkracht groep 1/2 c
(ma t/m woe) 
tevens schoolcontactpersoon en
Nt2 coördinator
a.reijnders@kindante.nl

Yvonne Helsen 
Leerkracht 
y.helsen@kindante.nl
 

Daphne Schiltmans
Leerkracht groep 3
(ma, di, woe en vrij)
d.schiltmans@kindante.nl

Nanda Bongaerts
Leerkracht groep 3
(ma, di, do)
n.bongaerts@kindante.nl 
 

Chantal Held
Leerkracht groep 5 
(di en do) 
Leesspecialist (ma om de week)
Leerkracht groep 6 (ma om de week)
Nt2 coördinator
c.held@kindante.nl

Anouk van Wegberg
Leerkracht groep 4
(ma, do en vrij)
Coördinator middenbouw 
a.vanwegberg@kindante.nl

Marja Marx
Leerkracht groep 5
(ma, woe en vrij)
m.marx@kindante.nl

Anke Ramakers
Leerkracht groep 4
(di t/m do)
taal/spelling specialist (do)
a.ramakers2@kindante.nl 
 

Daniëlle Schumacher
Leerkracht groep 6 (di t/m vrij)
d.schumacher@kindante.nl

Natascha Plum
Leerkracht groep 6/7
(ma, di, vrij)
Coördinator bovenbouw
n.plum@kindante.nl

Jeroen Hinssen
Leerkracht groep 6/7
(woe en do)
Leerkracht groep 6 (ma om de week)
Leerkracht groep 8 (vrij)
Ict-er (ma om de week)
j.hinssen@kindante.nl


Edwin Reijnen
Leerkracht groep 8
(ma t/m woe)
e.reijnen@kindante.nl


Elise Peppelman
leerkracht groep 7/8
(ma t/m do)
e.peppelman@kindante.nl 


Ellen van den Broeke
Leerkracht groep 8
(do en vrij)
Rekenspecialist (ma)
e.vandenbroeke@kindante.nl
 


Jan Bustin
Vakdocent handvaardigheid en tekenen
(1 dag per week)
j.bustin@kindante.nl 
 

Moniek de Cock
Vervangend leerkracht groep 1/2 a (do)
Vervangend leerkracht groep 1/2 c (vrij)
Leerkrachtondersteuner groep 3 en 4)
m.decock@kindante.nl

Silvia Rutten 
Onderwijsassistente groep 4 t/m 6
(ma en do hele dag, di en woe ochtend)
s.rutten@kindante.nl

Peggy Alofs
Dramadocent 
(di en do)
p.alofs@kindante.nl

Audrey van Ratingen
Management- en onderwijsassistent groep 6 t/m 8
(ma t/m vrij)
a.vanratingen@kindante.nl

Toine Voorjans
Conciërge
(ma, woe, do en di ochtend)
t.voorjans@kindante.nl

Els Jennen
Teamassistent (di en woe)
e.jennen@kindante.nl

Mariël van Deurzen
Gedragsondersteuner cluster
Echt-Susteren
werkdagen zijn flexibel
m.vandeurzen@kindante.nl  

 

Loes Ophelder
Vervangster 
do en vrij groep 1/2 c
l.ophelders@kindante.nl



 
Bianca Albano
Leerkracht groep 5
ma, woe en vrij 
b.albano@kindante.nl